Během návštěvy Nairobi v březnu 2009, Amma slavnostně otevřela dětský domov pro sto osm dětí – Amrita Watoto Boma. Nový areál s budovou zabírá jedenáct akrů na břehu řeky Athi. Domov je spravován dobrovolníky z řad ETW a poskytuje ubytování, stravu, vzdělání, lékařskou péči a láskyplné domácí prostředí. Amma osobně přijala prvních padesát čtyři dětí, které obdržely nové oblečení a školní potřeby. Pro mnohé z nich se jednalo o první dárek v životě. Věkové rozmezí dětí kolísá mezi šesti a čtrnácti lety. Většina z nich přišla o jednoho či oba rodiče, kteří zemřeli na epidemii viru HIV, další recipienti pocházejí z extrémně chudých sociálních vrstev.

Během loňského roku se domov pro děti rozrostl o další budovy a dalších padesát čtyři dětí; areál nyní zahrnuje ložnice, školní třídy, hřiště, sportovní zázemí a lékařskou kliniku. Výstavba charitativního komplexu pro nemajetné děti neustále pokračuje.

Zájemci o podporu (finanční, dobrovolnickou) dětského domova Amrita Watoto Boma v Keni se mohou obrátit přímo na středisko MA Center, USA.

Ron Gottsegen
President, MA Center, USA

Keňa – daršan

Dětem bylo předáno oblečení a školní potřeby

Sociálně slabí studenti obdrželi stipendia

Děti..

Více informaci naleznete zde