Setkání s Ammou v Mnichově 12.-15.10 nebo na jiných místech EU tour 2013

Amma_slide_2013_muenchen1

Mnichovské setkání je částí cesty Ammy po Evropě, která probíhá probíhá pravidelně v říjnu a listopadu ve více evropských městech. Na celý rozvrh cesty se můžete podívat zde (v čestině). Officiální (anglický) web s dalšími informacemi je zde.

Mnichov:

Adresa: Lilienthalallee 29, München, Německo mapa

Informace o Mnichovském setkání: (v němčině) zde (strojový překlad do češtiny zde).

Program:

12. října 2013

11.00 Meditace a osobní setkání s Ammou (Daršan asi do 22:00 hodin)

13-14. října

10.00 Meditace a osobní setkání s Ammou (Daršan asi do 16.00 hodin)

19.00 Přednáška, meditace, duchovní písně (bhadžany) a osobní setkání s Ammou (Daršan)

15. října

10.00 Meditace a osobní setkání s Ammou (Daršan asi do 16.00 hodin)

19.00 Přednáška, Puja pro světový mír (speciální ceremoniál), od cca 20.30 hodin Devi bhāvā daršan, zvláštní forma daršanu (obvykle trvá až do rána dalšího dne)

 

Cesta Ammy po Evropě by se neobešla bez pomoci mnoha dobrovolníků. Zájemci o pomoc v Mnichově naleznou další informace v němčině zde. Další možnost pomoci je i během konání programu.

Všechna setkání s Ammou i doprovodné duchovní a kulturní programy jsou zdarma s možností (velmi vítaného) dobrovolného příspěvku na organizaci těchto programů či na podporu rozsáhlých celosvětových humanitárních aktivit Ammy.

I tento rok vyrazí neformální skupina z Čech a Slovenska na setkání s Ammou v Mnichově, příp. i na další destinace především v Německu. Případným zájemcům o cestu do Mnichova nabízíme možnost zajištění společného ubytování, příp. možnost společné cesty tam a zpět (možnost domluvy a naplnění aut), příp. možnost neformálního „průvodcovství“ pro ty, kteří navštíví program Ammy poprvé.

Ubytování v Mnichově je zajištěno jako skupinové pro návštěvníky z Čech v privátních apartmánech na postelích či na vlastních karimatkách (záleží na konečném počtu zájemců a obsazenosti prostor, cena za osobu na noc se nemění), společné sdílení kuchyně, koupelny s WC. Na letošní 4-denní program v M. zpravidla budeme rezervovat ubytování na 3 noci (1-3. noc programu, 4. noc programu probíhá speciální Devi Bhava Darshan a program běží v hale celou noc až do ranních hodin, s tím, že je možné si odpočinout ve vlastním spacáku i přímo v hale), ale je možné si objednat libovolný počet nocí ubytování.

Pokud byste chtěli využít námi zajištěného ubytování v privátních apartmánech za 440,- Kč na osobu a noc (cca 17 EUR) (12-15.10.2013) dejte nám prosím vědět na info@ammachi.cz nebo jblahusek (at) seznam.cz CO NEJDŘÍVE. Kapacita je omezená.

Pokud byste měli zájem o společné putování za Ammou (i) na jiná místa, můžete nám dát také vědět a můžeme se pokusit domluvit společnou dopravu auty a levné ubytování i tam.